Protest Miasteczko edukacyjne. Środa 12.10. Temat dnia: Pomoc psychologiczno-pedagogiczna i edukacja włączająca.

11 października 2022

W środę, 12 października porozmawiamy w Miasteczku edukacyjnym o pomocy psychologiczno-pedagogicznej i edukacji włączającej.Zapraszamy do Miasteczka (przy pomniku Ignacego Daszyńskiego w Warszawie) lub online!

Oglądaj na:

– facebookowym profilu ZNP @znpedupl

– kanale YOU TUBE „ZNP przedstawia”

#EdukacjaJestNajważniejsza #ZNP

Środa, 12.10.2022

Miasteczko edukacyjne dzień piąty

Temat dnia: Pomoc psychologiczno-pedagogiczna i edukacja włączająca

Godz. 10.00 – KONFERENCJA PRASOWA

(live na Facebooku i YT „ZNP Przedstawia”)

10.30 – 13.00 – Dyskusja uczestników miasteczka – nauczycieli/gości/ekspertów wokół tematu danego dnia

10.30 – 11.30 – Konsultacje: Elżbieta Słocińska, psycholog (oraz inne osoby). Konsultacje dla rodziców na temat opinii i orzeczeń wydawanych przez poradnie

11.30 – 12.30 – Warsztaty: dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli – Zenon Decyk i Anna Kiełb konsultant ds. rozwoju nauczycieli z Centrum Edukacji Nauczycieli „Problemy psychologiczne dzieci i rodziców”