Wypoczynek. Zniżki dla członków ZNP

30 marca 2023

Przypominamy o stałych zniżkach dla członków ZNP w związkowych ośrodkach wypoczynkowych i sanatoriach na terenie całej Polski:

Gdańsk, Kraków, Augustów, Ciechocinek, Nałęczów, Suwałki, Lublin, Szczawnica, Krynica Zdrój, Ustroń, Ustka, Szklarska Poręba, Warszawa, Zakopane.

Lista i kontakt do ośrodków znajdują się na stronie głównej ZNP w kategorii “Wypoczynek i szkolenia” (umieszczonej w dolnej części witryny).

Zatorland – zniżka dla ZNP

Zatorland oferuje zniżki dla członków #ZNP i ich rodzin! Zniżka wynosi 20%. Członek lub pracownik ZNP może kupić bilet z taką zniżką dla siebie oraz dla rodziny (małżonka/małżonki i dzieci). Wystarczy okazać legitymację ZNP i dowód tożsamości w kasie biletowej! GRATIS. Bezpłatne wejście do parku 14 października 2023 r. #Zatorland to największy w Europie park ruchomych dinozaurów

Mandoria – bezpłatne wejście dla członków ZNP

Każdy członek ZNP może skorzystać z bezpłatnego wejścia do Mandorii!

Mandoria to tematyczny park rozrywki dla całej rodziny położony w Rzgowie w woj. łódzkim.

Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie legitymacji ZNP

Zniżki w księgarni internetowej Gandalf

Trwa promocja – nawet do -50% – na wybrane książki i artykuły dla członków ZNP w księgarni internetowej Gandalf.com.pl

Aby skorzystać z promocji należy:

Rabaty na paliwo do 20gr/l

Już dziś zyskaj atrakcyjne zniżki na paliwo nawet do 20 gr/l na wybranych stacjach w całej Polsce! Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz kontaktowy przygotowany przez Nauczycielską Agencję Ubezpieczeniową S.A., która skontaktuje się z Tobą w celu dopełnienia wszelkich formalności i odpowie na każde pytanie. W ofercie: Circle K Shell/sieć partnerska Lotos W najbliższym czasie do oferty dodana zostanie kolejna sieć stacji BP.